Szarvasi Nagycsaládosok Barátainak Köre

Új lendülettel Szarvasért

Ma 2023. szeptember 30., szombat, Jeromos napja van.
Holnap Malvin napja lesz.

 

 

Adjunk reményt! Nyomtatás E-mail
Írta: Gombárné Hajni   
2013. május 06. hétfő, 07:40

Kéréssel fordulunk a felétek. Egyesületünket felkereste egy szarvasi édesanya, hogy segítségünket kérje. Fia agydaganatos és 4 műtéten esett már keresztül, folyamatosan kezelésekre jár, de jelen állapota szerint sajnos újabb műtétet nem tudnak rajta végezni. Jelenleg csak gyógyszeres kezelésben részesül, valamint az ilyen betegségben szenvedők táplálkozási lehetőségeit folytathatja.
Ez a kezelés azonban igen magas költségekkel jár, ezért a család egyre nehezebb anyagi körülmények közé kerül. A kezeléseket és az ezekhez kapcso-lódó utazási költségeket már nem képesek finan-szírozni. Kérjük a jó szándékú, segíteni tudó tag-jainkat, adjuk meg az esélyt a gyógyulásra ennek a fiatalembernek.
Fogjunk össze, adjunk reményt!
Felajánlásaitokat székházunkban várjuk fogadóóráinkon, kedden és pénteken 9-12 óráig, és 15-17 óráig. Valamint egyesületünk bankszámlájára:
K&H bank 10408131-50495255-56531001
Kérjük írjátok be a közlemény rovatba, hogy Segítségadás. A számlánkon összegyűlt adományokat teljes egészében (költségek levonása nélkül) átadjuk a családnak.
Kérjük segítsetek Ti is!
Fogjunk össze, adjunk reményt!
Köszönettel:

Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete vezetősége
és a reménykedő család

 

Közlemények, Felhívások!

Felhívom mindenki figyelmét arra, hogy soha, semmilyen körülmények között ne álljon meg a NACSE szomszéd bejáróján! (Betonozott bejáró) Kérünk benneteket, vegyétek komolyan!

Aki tud segítsen!

Keresünk:
Szekrénysort, mosógépet, fotelt, dohányzó asztalt adományba.
Keresünk működő képes televíziót, járókát, korcsolyát minden méretben.

Ha tudtok, segítsetek!
Felajánlásaitokat előre is köszönjük.

Szolgálati közlemény!

Kézműves foglalkozásainkhoz várunk pezsgős dugókat, főleg parafából, de a műanyagot is tudjuk használni. Ezen túl mindenféle parafa dugót várunk felajánlásba.  Kérjük, a téli időszakban gondoljatok ránk és ne kidobjátok, hanem gyűjtsétek össze és hozzátok be hozzánk a dugókat.

Egy rászoruló tagunk, aki most kezdte önálló életét szülői háttér nélkül keres konyhai székeket, szőnyeget. Ha tudtok segíteni, szóljatok, vagy hozzátok be felajánlásaitokat a fogadóórákon a NACSE-ba.

Előre is köszönjük!

Sz. M. M. - Hírek

Őszi és Téli - nyitvatartás

Őszi nyitva tartás székházunkban:
Kedden
9.00 -11.30-ig és 14.00 -16.00-ig
Szerdán
14.00 -17.00 -ig
Pénteken
9.00 -11.30 és 13.00 -16.00-ig

NACSE turi

Rengeteg ruhánk van, nagyon sok a baba- és gyermekruha is, gyertek el, válogassatok!

 
 
1% Adjon egy részt a civileknek!
Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete
18373600-1-04
A szervezet további adatai a nonprofit.hu-n
Kíváncsi más szervezetekre is?
Keressen a Nonprofit Önarckép adatbázisban 11 000 további civil szervezet között!