Szarvasi Nagycsaládosok Barátainak Köre

Új lendülettel Szarvasért

Ma 2021. június 13., vasárnap, Antal és Anett napja van.
Holnap Vazul napja lesz.
20 éves a NACSE Nyomtatás E-mail
Írta: Gombárné Hajni   

Mint azt biztosan ti is tudjátok, Egyesületünk ebben az évben ünnepli fennállásának 20. évfordulóját.

Ebből az alkalomból Szarvas Város Önkormányzata Szociális Tevékenységért Díjban részesítette egyesületünket, ezzel is elismerve az elmúlt 20 év során végzett kiemelkedő tevékenységünket, mellyel a sajátos, illetve nehéz élethelyzetben lévő embereken igyekeztünk segíteni. Nagyon büszkék vagyunk erre a díjra. Méltó elismerése ez az elmúlt 20 évnek.

Mi is meg szeretnénk ünnepelni ezt a sikeres 20 évet, ezért 2011. augusztus 27.-én egész napos Családi Napot szervezünk, terveink szerint valahol a Körös parton (a helyszín még egyeztetés alatt áll). Családi napunkon vetélkedőket, színes gyermek programokat és ebédet is tervezünk. A résztvétel gyermekeknek ingyenes, felnőtteknek 500Ft/fő (a nagy gyerek is gyerek). Azonban a megvalósításhoz ismernünk kellene a résztvevők létszámát. Ezért kérünk benneteket, hogy jelezzetek vissza legkésőbb augusztus 12. péntekig, hogy hányan (felnőtt és gyerek) jönnétek el 

A részletes programot a létszám ismeretében fogjuk kiküldeni nektek.

 

Aki tud segítsen!

Keresünk:
Szekrénysort, mosógépet, fotelt, dohányzó asztalt adományba.
Keresünk működő képes televíziót, járókát, korcsolyát minden méretben.

Ha tudtok, segítsetek!
Felajánlásaitokat előre is köszönjük.

Szolgálati közlemény!

Kézműves foglalkozásainkhoz várunk pezsgős dugókat, főleg parafából, de a műanyagot is tudjuk használni. Ezen túl mindenféle parafa dugót várunk felajánlásba.  Kérjük, a téli időszakban gondoljatok ránk és ne kidobjátok, hanem gyűjtsétek össze és hozzátok be hozzánk a dugókat.

Egy rászoruló tagunk, aki most kezdte önálló életét szülői háttér nélkül keres konyhai székeket, szőnyeget. Ha tudtok segíteni, szóljatok, vagy hozzátok be felajánlásaitokat a fogadóórákon a NACSE-ba.

Előre is köszönjük!

Őszi és Téli - nyitvatartás

Őszi nyitva tartás székházunkban:
Kedden
9.00 -11.30-ig és 14.00 -16.00-ig
Szerdán
14.00 -17.00 -ig
Pénteken
9.00 -11.30 és 13.00 -16.00-ig

NACSE turi

Rengeteg ruhánk van, nagyon sok a baba- és gyermekruha is, gyertek el, válogassatok!

 
 
1% Adjon egy részt a civileknek!
Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete
18373600-1-04
A szervezet további adatai a nonprofit.hu-n
Kíváncsi más szervezetekre is?
Keressen a Nonprofit Önarckép adatbázisban 11 000 további civil szervezet között!