Szarvasi Nagycsaládosok Barátainak Köre

Új lendülettel Szarvasért

Ma 2021. június 15., kedd, Jolán és Vid napja van.
Holnap Jusztin napja lesz.
Rendkívüli közgyűlés! Nyomtatás E-mail
Írta: Gombárné Hajni   
2008. szeptember 18. csütörtök, 08:44
Egyesületünk 2008. augusztus 22.-én rendkívüli közgyűlést tartott.
Erre azért volt szükség, mert az összeférhetetlenségi törvény miatt le kellett mondanom elnöki tisztségemről (Ha elnök maradok, évi egymillió forint körüli összegtől esik el az Egyesület).
Új elnököt választottunk, ő egyhangú szavazás mellett Homonnai Tiborné, Szilvi lett. Mint tudjátok, ő már régóta végez komoly munkát Egyesületünkben. Eddig Ő segített a többi vezetőségi taggal együtt nekem, most én segítek majd neki. Szilvi helyett új elnökségi tagot is kellett választanunk, ő szintén egyhangú szavazás mellett Nagy Sándorné, Erzsi lett. Őt is ismeritek már, régóta részt vesz az egyesület életében.
Gratulálok az új tisztségviselőknek, sok sikert kívánok munkájukhoz és ígérem, mindenben segíteni fogom őket.
Ha már közgyűlést tartottunk, ismét módosítottuk alapszabályunkat is. Új hivatalos telephelyet jegyeztünk be. Ez a Csabacsüd, Somogyi Béla u. 26. Eddig is ez volt a csabacsüdi központ, mostantól hivatalosan is ez.
Arról is döntés született, hogy Egyesületünk a jövőben nem kíván résztvenni a Körös Körül Kerékpártúrán, azt anyagilag sem kívánjuk támogatni. Ez persze nem azt jelenti, hogy a jövőben nem lesz kerékpártúránk, de azt majd egyesületünk maga szervezi és bonyolítja le.
 

Közlemények, Felhívások!

Felhívom mindenki figyelmét arra, hogy soha, semmilyen körülmények között ne álljon meg a NACSE szomszéd bejáróján! (Betonozott bejáró) Kérünk benneteket, vegyétek komolyan!

Aki tud segítsen!

Keresünk:
Szekrénysort, mosógépet, fotelt, dohányzó asztalt adományba.
Keresünk működő képes televíziót, járókát, korcsolyát minden méretben.

Ha tudtok, segítsetek!
Felajánlásaitokat előre is köszönjük.

Szolgálati közlemény!

Kézműves foglalkozásainkhoz várunk pezsgős dugókat, főleg parafából, de a műanyagot is tudjuk használni. Ezen túl mindenféle parafa dugót várunk felajánlásba.  Kérjük, a téli időszakban gondoljatok ránk és ne kidobjátok, hanem gyűjtsétek össze és hozzátok be hozzánk a dugókat.

Egy rászoruló tagunk, aki most kezdte önálló életét szülői háttér nélkül keres konyhai székeket, szőnyeget. Ha tudtok segíteni, szóljatok, vagy hozzátok be felajánlásaitokat a fogadóórákon a NACSE-ba.

Előre is köszönjük!

Sz. M. M. - Hírek

Őszi és Téli - nyitvatartás

Őszi nyitva tartás székházunkban:
Kedden
9.00 -11.30-ig és 14.00 -16.00-ig
Szerdán
14.00 -17.00 -ig
Pénteken
9.00 -11.30 és 13.00 -16.00-ig

NACSE turi

Rengeteg ruhánk van, nagyon sok a baba- és gyermekruha is, gyertek el, válogassatok!

 
 
1% Adjon egy részt a civileknek!
Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete
18373600-1-04
A szervezet további adatai a nonprofit.hu-n
Kíváncsi más szervezetekre is?
Keressen a Nonprofit Önarckép adatbázisban 11 000 további civil szervezet között!